Křest nové desky VYSOKO NAD ZEMÍ!

Kamarádi,

kovid nekovid, největší událost tohoto roku se blíží. 11. března vydáváme naše nové album „Vysoko nad zemí“! Je to naše první album v aktuální sestavě a s aktuálním zvukem, který jsme před dvěma a půl lety okořenili novými klávesami a saxofonem. Bude obsahovat všechny singly, které jsme vydávali od roku 2019 počínaje „Diagnózou“ a dvě zbrusu nové studiovky. Jako třešnička na dortu je stylové provedení fyzického nosiče – to asi ale zatím necháváme jako překvápko!

A vydání alba samozřejmě musí doprovázet řádný křest. Bohužel se s vámi nemůžeme vidět osobně, tak budeme opět dělat stream. Ale to bychom nebyli my, kdyby to nebylo něčím extra – takže tentokrát budeme k vám do obýváku vysílat z naší milované zkušebny! A hezky v domácím. Abyste měli možnost se také podívat „pod pokličku“, kde že to vlastně celé vzniká a kde zažíváme tu největší srandu.

Stačí, když se 11. března nasměrujete na naše stránky, facebookovou událost nebo náš Youtube kanál, a určitě náš stream neminete 🙂 Kromě písniček z nové desky chystáme i jedno hudební překvapení!

Zatím se pokochejte naším plakátkem, který obsahuje i grafickou ochutnávku z nové desky. Jak jinak, obrázky má na svědomí naše Verunka 🙂

Těšíme se na vás!

Vaše Maliny