Nová deska v prodeji!

Kamarádi!

Moc děkujeme všem, kteří se dívali na náš čtvrteční „experiment“ s aplikací JamKazam, kdy jsme se pokusili o malý koncert z našich obýváků a zároveň jsme pokřtili naší novou desku „Vysoko nad zemí“. Kdo by chtěl vidět výsledek experimentu ještě jednou, může se podívat na záznam na našem Youtube kanále 🙂

Každopádně si nové album nyní můžete pořídit skrz náš nový obchůdek 🙂 Víme, že to není úplně optimální, že je to trochu také neosobní. A věřte, rádi bychom nové album prodávali na našich koncertech. V této situaci to ale bohužel jinak nejde 🙁 Proto budeme rádi, když si fyzickou podobu alba, kterou jsme si opravdu vymazlili!, koupíte i takto, přes internet. Rádi vám album pošleme poštou či Zásilkovnou kamkoli po ČR.

A co získáte krom dobrého pocitu, že jste podpořili svého oblíbeného umělce? 🙂 Stylový kovový USB flash disk o kapacitě 8 GB zabalený do ještě stylovějšího digipacku, do kterého jsme si sami navrhli a následně vyrobili na 3D tiskárně vlastní plastový nosič místo toho původního na CD. K 3D tisku jsme navíc použili pouze recyklované materiály 💚 a každý kousek má svoje jedinečné výrobní číslo – každý tak dostanete svůj originál 🙂 V rámci české hudební scény jsme zvolili poměrně unikátní směr. Je to budoucnost hudebních nosičů? U nás každopádně ano 🙂

Na flešce navíc najdete i bonusové materiály. Kromě písniček ve třech různých formátech (takže na své si přijde každý správný audiofil) jsme pro vás připravili nějaké ty fotečky, ilustrační obrázky od naší Verunky a textovník, abyste si při poslechu s námi mohli rovnou zpívat.

To přece musíte mít 🙂

tak upalujte do obchůdku

A my se zatím pustíme do dalších aktivit. Máme v plánu výrazně aktualizovat naše webové stránky a přetransformovat je do našeho aktuálního stylového kresleného brandu. Jakmile to bude možné, začneme pilně cvičit a přichystáme pro vás další stream, tentokrát samozřejmě už v celé sestavě.

Přejeme hezký poslech a těšte se, co přijde dále.

Vaše Maliny